כניסה
15% הנחה לנרשמים לאתר!
משלוחים חינם בכל קנייה!
/ /

משלוחים והחזרות

מרגע קבלת ההזמנה אנו מתחייבים לשלוח את הפריטים בתוך 36 שעות, הודעה על כך תשלח לתיבת הדואר האלקטרוני של המזמין.

משלוחים והחזרות חדש

במידה ומדובר בישובים מרוחקים אין אנו מתחייבים שהמשלוח יגיע בטווח של עד 3 ימי עסקים.

  • במקרה שהמשלוח חזר אלינו מהדואר בעקבות אי אסיפתו מסניף הדואר, נתינת כתובת שגויה בעת ביצוע ההזמנה, מעבר דירה ללא הודעה מראש, החבילה כמובן תישלח בשנית בתאום מראש ובתוספת דמי משלוח.

 

החזרות והחלפות:

 

ניתן להחזיר / להחליף פריטים אותם רכשת וזאת בתנאי שיצרת קשר עם שירות הלקוחות שלנו בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הפריטים. יש לוודא שלא נעשה כל שימוש בפריט, כמו כן התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם בעת ההחזרה.
סמן x בטבלה המצורפת בהזמנה תחת הפעולה אותה היית מעוניין לבצע: החזרת פריט, החלפת פריט בפריט אחר (נא לציין את הפריט הרצוי), החלפת צבע לאותו הפריט, החלפת מידה לאותו הפריט.
נודה ותציין את סיבת החזרת הפריט: א. הפריט נראה שונה מהתמונה באתר / ב. הפריט לא לטעמי / ג. המידה אינה מתאימה / ד. לא הפריט שהזמנתי / ה. הפריט הגיע פגום.
יש להדביק על גב האריזה את המדבקה המצורפת ולגשת אל סניף הדואר הקרוב לביתכם. החלפת פריט כרוכה בעלות של 30 ש”ח בלבד (דמי משלוח).

 

קבלת החזר כספי:

 

ניתן לקבל החזר כספי עבור הפריטים אותם רכשת וזאת בתנאי שיצרת קשר עם שירות הלקוחות שלנו בתוך 14 ימי עסקים מיום קבלת הפריטים והם שמורים באריזתם המקורית.

לפריטים אשר נרכשו בסייל ינתן זיכוי כספי באתר, במידה ותהיה מעוניין לקבל החזר כספי ינוכה 5% מגובה העסקה ובנוסף דמי משלוח.

הזיכוי יתבצע אך ורק לכרטיס האשראי אשר ממנו בוצעה ההזמנה, אם ההזמנה בוצעה באמצעות חשבון PayPal תקבל החזר לחשבון ה – PayPal ממנו בוצעה הרכישה, במידה ומדובר על עסקת מזומן אנו נבצע העברה בנקאית.

לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט וכרטיסי דואר נטענים ולכן בעלי כרטיסים אלה יהיו זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

חברת לבניית אתרים בניית אתרים
צריך עזרה?

השארת פרטים מהירה:

  
Call